Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку
Компанія працює над розкриттям максимального потенціалу гібридів ріпаку на полях України, щоб дати можливість фермерам отримати максимальні врожаї
Компанія працює над розкриттям максимального потенціалу гібридів ріпаку на полях України, щоб дати можливість фермерам отримати максимальні врожаї
Незважаючи на повномасштабну війну, розв’язану росією проти України, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience в 2022 розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України. Метою програми є дослідження потенціалу гібридів ріпаку передової генетики Corteva в умовах України та виявлення можливості для фермерів отримати максимальні результати в різних умовах вирощування.
«Corteva як науково дослідницька компанія постійно працює над поліпшенням генетики різних польових культур та постійно пропонує фермерам нові гібриди насіння. Щоб краще «відчути» нові гібриди та розуміти, які саме поради з вирощування в кліматичних умовах України краще давати фермерам, ми розпочали цього року детальну наукову програму дослідження ріпаків - аналогічну тим, які раніше започаткували для дослідження гібридів кукурудзи та соняшника. Таким чином ми зможемо підтримати фермерів отримати високі врожаї, що особливо очікує від них весь світ в надзвичайно складних умовах війни», - говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.
З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Corteva припинила комерційні операції в країні-агресорі та стала однією з перших та небагатьох компаній на аграрному ринку, яка заявила про вихід з ринку рф. Corteva категорично заперечує війну як спосіб вирішення конфліктів і зосередила свою діяльність на максимальній підтримці українського фермерства та допомозі постраждалим українцям.
Досліди по новій програмі дослідження ріпаків будуть закладені у восьми локаціях, які знаходяться у різних регіонах України. Вони стосуватимуться використання різних видів добрив, строків та густот посівів, перевірки зимостойкості гібридів, використання на цих гібридах різних фунгіцидів, гербіцидів та стимуляторів росту. Окремо будуть проведені досліди з використання на посівах ріпаку оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N, який фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.
«Ріпак – це культура, яка дуже важлива для агровиробників України, а завданням Corteva, яка пліч-о-пліч з фермерами робить все необхідне для забезпечення продовольчої безпеки в країні, регіоні та світі, є допомогти їм отримати найкращі результати. Для нас це - висока честь, тому ми високо цінуємо, що патріотична позиція компанії знаходить відгук у сільгоспвиробників, для яких репутація та етичні принципи мають значення», - зазначив Сергій Резніченко.