Something went wrong. Please try again later...

Топ-менеджер Corteva Agriscience заявив про необхідність сфокусуватися на сталому сільському господарстві в зв'язку з COVID-19

Під час саміту FT головний виконавчий директор Corteva Agriscience підкреслив позитивний вплив сталого сільського господарства на клімат

Женева, Швейцарія, 3 листопада 2020 р. - Економічне відновлення після пандемії COVID-19 вимагає готовності більшого числа країн сфокусуватися на стійкому сільському господарстві, - заявив Джим Коллінз, головний виконавчий директор Corteva Agriscience на сесії, присвяченій сприятливому впливу сталого сільського господарства на клімат в постковідному світі, віртуального саміту «Глобальні продовольчі системи» Financial Times. «Для тих, хто займається сільським господарством, часи, коли ми думали про сталість як про частину нашого бізнесу, пройшли. Сталий розвиток - це і є наш бізнес. Ми можемо краще служити тим, хто потребує глобального продовольчого ланцюжка, якщо переоцінимо кожен аспект нашого бізнесу через призму сталості».

Коллінз розповів про шлях, який Corteva Agriscience обрала для досягнення власних цілей в галузі сталого розвитку, визначених у Стратегії сталого розвитку-2030. 14 цілей компанії, які повинні бути досягнуті протягом наступних 10 років, базуються на чотирьох основних напрямках: цілі заради фермерів, цілі заради землі, цілі заради спільнот і цілі для операційної діяльності компанії.

Наприклад:

• Просування фермерам в Європі стабілізатора азоту N-Lock, який допомагає задовольнити попит на кращу якість води та зниження викидів парникових газів від добрив на 40%.

• Інвестиції в затребувані засоби захисту рослин природнього походження або біологічні препарати.

• Партнерство Великобританії з групою екологічного сільського господарства LEAF, яке забезпечує трирічне навчання, технічну підтримку і наставництво для фермерів, які прагнуть стати лідерами галузі в області сталого сільського господарства.

Також в червні 2021 року Corteva Agriscience планує оголосити про план зі зменшення викидів парникових газів від своєї діяльності.

Коллінз розповів присутнім, що пандемія підкреслила нагальну потребу підвищувати ефективність глобальної системи поставок продуктів харчування. Він зазначив невідповідність між існуючою проблемою харчових відходів і безліччю людей, які голодують в результаті пандемії COVID-19, і заявив, що Corteva співпрацюватиме з партнерами, відстоюючи науково-обгрунтовані політики, що дозволяють фермерам виробляти необхідний для зростаючого населення обсяг поживних продуктів.

«Криза завжди продукує можливості. За останні 10 місяців ми провели дуже відверті дискусії з багатьох нагальних питань сталого розвитку, - сказав Коллінз. - Глобальна продовольча безпека, екстремальні погодні умови, соціальні хвилювання, економічна справедливість і, звичайно ж, сама пандемія створили платформи для сільського господарства щодо усунення давно забутих прогалин в глобальному харчовому ланцюзі. Робота, яку ми робимо сьогодні, дозволить нам внести зміни, які нададуть довгостроковий позитивний вплив на продовольчий ланцюжок».

Коллінз додав: «Нам всім необхідно співпрацювати щодо розробки цілісних і стійких продовольчих систем, які годують всіх... одночасно задовольняючи мінливі потреби і запити сучасних споживачів».

Всесвітній банк вказує, що економічні наслідки пандемії можуть привести до крайньої бідності приблизно 100 мільйонів людей, і додає: «З моменту початку пандемії від COVID померло більше 1 мільйона. При цьому понад 7 мільйонів людей померли від голоду»[1].

Більше 20 000 співробітників Corteva по всьому світу працюють над скороченням накопичених в світі 1,3 млрд метричних тонн харчових відходів. «Наші команди, клієнти і партнери прагнуть перерозподілити поставки, щоб забезпечити достатню кількість продовольства для двох мільярдів людей».