Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience звітує результати третього кварталу, підтверджуючи плани на 2020 рік

Компанія забезпечила збільшення обсягів продажів та прибутків

ВІЛМІНГТОН, Делавер (США), 4 листопада 2020 р. - Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) представила фінансові результати за третій квартал та дев’ять місяців, що закінчились 30 вересня 2020 р.

Огляд результатів третього кварталу 

 

Чисті продажі

Прибуток в розрахунку на акцію

Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування)

ЗПБО

1,86 млрд. дол. США

(0,52) дол. США

(390) млн. дол. США

Зміна порівняно з 3 кв. 2019

(3)%

+25%

+26%

 

Продажі в натуральному вимірі[1]

Операційний прибуток в розрахунку на акцію[1]

Операційна EBITDA[1]

Не ЗПБО

2,07 млрд. дол. США

(0,39) дол. США

(179) млн. дол. США

Зміна порівняно з 3 кв. 2019

+9%

Без змін

 

+14%

  • У ІІІ кварталі 2020 р. чисті продажі зменшились на 3% порівняно з попереднім роком. Натуральні продажі[1] зросли на 9%. Покращення обсягів та цін через більше просування нових продуктів було більш ніж знівельовано впливом валютних коливань і сезонних змін у сегменті насіння.

      [1] Продажі у натуральному вимірі, операційний прибуток на акцію, прогнозний операційний прибуток на акцію, операційна EBITDA та прогнозна операційна EBITDA, операційна маржа EBITDA та прогнозна операційна маржа EBITDA не є показниками ЗПБО. Див. нижче. 2 Інформація по ЗПБО за 9 місяців 2019 р. на основі прогнозованого базису і була розрахована у відповідності до Ст.11 Регламенту S-X. Розрахунки по не-ЗПБО за ці періоди були узгоджені з ЗПБО прогнозами. 3 Північна Америка визначена як США і Канада, ЕМЕА – Європа, Близький Схід, Африка, 4 Соєві боби Enlist E3tm розроблені Dow AgroSciences спільно з MS Technologies tm

  • Чисті продажі[1] засобів захисту рослин зросли на 9%, а у натуральному вимірі[1] на 21% із збільшенням продажів у всіх регіонах, крім Північної Америки3. Покращення обсягів та цін було зумовлене, насамперед, постійним впровадженням нових продуктів захисту рослин у Латинській Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та країнах EMEA[1].
  • Нормалізація сезону в Північній Америці3 призвела до зниження обсягів продажів насіння в третьому кварталі 2020 року, що призвело до зниження обсягів продажів насіння в порівнянні з минулим роком, чистий обсяг продажів зменшився на 23%, зменшившись на 14% у натуральному вимірі[1].
  • Збитки по ЗПБО та прибуток в розрахунку на акцію від продовження діяльності склали 390 млн. дол. США та -0,52 дол. США за третій квартал 2020 року відповідно.
  • ·Операційна EBITDA[1] була збиткова у розмірі -179 млн. дол. США, покращивши результат на 14% порівняно з попереднім роком. Операційна маржа EBITDA[1] покращилася на 120 базисних пунктів. Приріст обсягів та вигідний продуктовий мікс засобів захисту рослин в поєднанні з синергією та продуктивністю значно знівельовані cезональною зміною продажів насіння  та валютними коливаннями, які не дали можливості росту для маржі.
  • ·Синергія витрат від злиття та продуктивність становили приблизно 40 млн. дол. США за третій квартал і відповідають запланованим 230 млн. дол. США за весь рік. Загальновиробничі витрати у відсотках до продажів покращились на 175 базисних пунктів через валютні коливання, покращення продуктивністі, контролю за витратами та нижчі комісійні витрати.
  • Компанія продовжує підтримувати сильну ліквідність і протягом кварталу вживала заходів для посилення фокусу на грошові потоки, покращуючи чистий оборотний капітал на 7% порівняно з попереднім роком

Основні події українського бізнесу в III кварталі

Попри суттєву економічну кризу в країні, викликану пандемією COVID-19, у третьому кварталі 2020 року український бізнес Corteva Agriscience продемонстрував результат продажів на рівні відповідного періоду минулого року.

Бізнес засобів захисту рослин Corteva Agriscience показав потужний результат та зростання. Чисті продажі засобів захисту рослин зросли більш ніж на 36% у третьому кварталі 2020 року порівняно з відповідним періодом минулого року завдяки підвищеному попиту на інноваційні продукти компанії. Зокрема, у третьому кварталі на ринок було виведено післясходовий гербіцид широкого спектру дії для осіннього застосування у посівах ріпаку озимого Белкар® на основі новітньої інноваційної молекули Arylex™ active, якій викликав значний інтерес в українських сільгоспвиробників. Компанія планує і надалі виводити інноваційні продукти на ринок, пропонуючи клієнтам найновіші наукові розробки для максимізації врожаю та їхніх прибутків.

Виробнича команда насіннєвого комплексу с.Стасі Полтавської області виконала план по врожаю гібридного насіння кукурудзи завдяки зрошенню і правильному підбору батьківських форм для зон вирощування, незважаючи на нетипову посуху в південній і центральній частинах України. Збір врожаю був проведений на стадії оптимальної вологості та в заплановані терміни, що посприяло отриманню максимально якісного посівного матеріалу. Всі вище визначені фактори дозволяють спрогнозувати збільшення локально виробленого насіння на 20% в порівнянні з попереднім сезоном.

Гарним сигналом для бізнесу Corteva Agriscience в Україні стало рішення Європарламенту на початку жовтня визнати українську систему сертифікації насіння еквівалентною вимогам ЄС. Це дозволить Україні експортувати насіння до країн Євросоюзу, а Corteva Agriscience - розглядати збільшення інвестицій в насіннєві потужності в Україні. 

Огляд результатів за дев’ять місяців 2020 року

 

Чисті продажі

Прибуток в розрахунку на акцію

Прибуток від операційної діяльності (після оподаткування)

ЗПБО

11 млрд. дол. США

0,85 дол. США

657 млн. дол. США

Зміна порівняно з 9 міс. 2019[1]

+1%

+963%

+866%

 

Продажі в натуральному вимірі[1]

Операційний прибуток в розрахунку на акцію[1]

Операційна EBITDA[1]

Не ЗПБО

11,52 млрд. дол. США

1,46 дол. США

1,85 млрд. дол. США

Зміна порівняно з 9 міс. 2019

+6%

+7%

 

+5%

“Показники Corteva за дев’ять місяців 2020 року відображають сильну та послідовну роботу нашої глобальної команди. Ми забезпечили зростання продажів та прибутку протягом перших трьох кварталів року, незважаючи на постійну волатильність ринку та загальну невизначеність. Наше портфоліо нових технологій стало ключовим фактором цього прогресу, оскільки ми забезпечили покращення обсягів та цін майже у всіх регіонах завдяки запуску та нарощуванню нових продуктів захисту рослин та насіння, включаючи Enlist E3™4, Qrome®, Inatreq™, Arylex™ та Rinskor™, а також постійний попит на ключові диференційовані технології, такі як наші Spinosyns. У напрямку насіння стратегія «ціна за вартість» призвела до збільшення маржі, навіть не зважаючи на постійні виклики та конкурентний тиск. Крім того, ми продовжували підсилювати свій міцний баланс та ліквідність, зберігаючи кошти та здійснюючи подальші дії щодо зменшення витрат та оптимізації продуктивності. Відображаючи наші зобов'язання щодо дисциплінованого розподілу капіталу та накопичення коштів, ми пришвидшуємо наші подальші дії з повернення коштів акціонерам, про що свідчить наше рішення продовжити попередньо оголошений викуп акцій.

Ми підтвердили свій річний план на 2020 рік і залишаємось впевненими у наміченому шляху. Наші команди по всьому світу сфокусовано керують усіма важелями, оскільки ми зосереджуємось на тому, щоб успішно закінчити 2020 рік і, дивлячись у 2021 рік, гарантувати найкращі позиції для максимізації потенціалу нашого провідного в галузі портфоліо інновацій та глобальної системи розподілу, продовжуючи при цьому сприяти посиленню маржі, пришвидшенню покращення продуктивності та збільшенню цінності для наших акціонерів", 

- Джеймс К. Коллінз, головний виконавчий директор Corteva Agriscience

Новини компанії

Стратегія «ціна за вартість» зміцнює конкурентну позицію у всьому світі

Corteva зміцнює свої позиції на ключових ринках насіння завдяки своїй високій продуктивності та стратегії «ціна за вартість». Спираючись на постійне нарощування продажів Qrome® у Північній Америці, Corteva з початку року зумовила зростання цін на насіння в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Латинській Америці та країнах EMEA3 завдяки силі свого продуктового портфоліо.

Досягнення додаткового прогресу від запуску Enlist E3™4

Компанія продовжує швидко нарощувати свою технологію Enlist E3™ і внесла зміни до свого плану виробництва насіння, щоб задовольнити очікуваний попит у 2021 році. Завдяки потужним раннім замовленням, які свідчать про прийняття технології, Corteva залишається впевненою у своїх очікуваннях щодо проникнення на ринок.

Раніше затверджене розширення потужностей для прискорення зростання

Corteva продовжує стимулювати зростання продажів своїх високоприбуткових інсектицидів Spinosyns з обмеженою пропозицією. Загальний обсяг продажів інсектицидів за дев’ять місяців року зріс на 5%, що зумовлено постійним розширенням потужностей. Очікується, що ці дії дозволять продати інсектициди Spinosyns на 1 млрд. дол. США до 2023 року, що на 30% більше порівняно з оцінками 2020 року.

Ініціативи у виробництві засобів захисту та поліпшення цільових витрат

Компанія продовжує вдосконалювати свою виробничу присутність, зупиняючи неконкурентні потужності та впроваджуючи стратегічні зміни в системах постачання продукції. Очікується, що ці дії, які включені до поточної програми підвищення продуктивності, дозволять заощадити до кінця 2022 року додаткові 150 млн. дол. США.

Підтримка операційної ефективності завдяки вчасному реагуванню на COVID-19

У відповідь на пандемію COVID-19 Corteva  провела цільові заходи щодо витрат, щоб подолати короткострокову волатильність ринку. Ці дії забезпечили заощадження коштів у розмірі 50 млн. дол. США до третього кварталу 2020 року, що допомогло компенсувати стратегічні інвестиції в цей період. Компанія планує дотримуватися такої стратегії до 2021 року.

Забезпечення постійного прогресу з виконання зобов’язань щодо витрат та продуктивності

Постійний прогрес у виконанні зобов’язань щодо витрат та продуктивності призвів до сінергії витрат та економії в 170 млн. дол. США цьогоріч. Компанія продовжує досягати своїх цілей щодо продуктивності протягом всього 2020 року.

 

Прискорене повернення винагород демонструє сильний фокус на акціонерах

До кінця вересня компанія повернула акціонерам понад 370 млн. дол. США у вигляді квартальних дивідендів та викупу акцій. Виходячи з основних операційних результатів, компанія розраховує досягти значного прогресу в рамках затвердженої програми викупу акцій до кінця року. Завдяки додатковим зусиллям компанія розраховує завершити програму викупу до кінця 2021 року, на шість місяців раніше початкового терміну.

Підсумки третього кварталу 2020

Протягом третього кварталу 2020 року чисті продажі зменшилися на 3% порівняно з третім кварталом минулого року, але продажі у натуральному вимірі1 зросли на 9%.

Обсяги збільшилися на 7% порівняно з попереднім роком. Прибутки були зумовлені, головним чином, постійним впровадженням нових продуктів захисту рослин, і були частково нівельовані сезональним зменшенням обсягів насіння через більш нормалізовану посівну в Північній Америці порівняно з періодом попереднього року.

Локальні ціни зросли на 2% порівняно з третім кварталом 2019 року. Більш високі ціни в Латинській Америці були більш ніж знівельовані курсовими коливанням, що склали 11% від глобальних втрат. Пом’якшення валютних коливань та виведення нових продуктів спричинили зростання цін у Латинській Америці, країнах EMEA3 та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Збитки ЗПБО від ​​продовження діяльності після сплати податку на прибуток становили 390 млн. дол. США у третьому кварталі 2020 року. Операційна EBITDA1 за третій квартал становила збиток в розмірі 179 млн. дол. США, що на 14% краще порівняно з аналогічним періодом минулого року. Приріст обсягів та вигідний продуктовий мікс засобів захисту рослин в поєднанні з постійними синергіями витрат та зусиллями щодо покращення продуктивності більш ніж компенсували курсові коливання та вплив сезонних змін на продаж насіння.

Компанія продовжує сприяти підвищенню оборотного капіталу та продуктивності, орієнтуючись на грошові потоки. Як результат, Corteva забезпечила 7% поліпшення обертів чистого оборотного капіталу.

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

З квартал 2020

3 квартал 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені1

Чисті продажі

1863

1911

(3)%

9%

Північна Америка

487

623

(22)%

(22)%

ЕМЕА

315

305

3%

7%

Латинська Америка

805

762

6%

30%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

256

221

16%

20%

Підсумки дев’яти місяців 2020 р.

За дев’ять місяців, який закінчився 30 вересня 2020 року, чисті продажі зросли на 1% порівняно з відповідним періодном попереднього року, продажі в натуральному вираженні1 зросли на 6%.

Обсяг збільшився на 4%,порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це відображає збільшення попиту на нові продукти у всьому світі та зростання продажів через відновлення посівних площ у Північній Америці.

Локальні ціни зросли на 2% порівняно з попереднім роком, при цьому зростання відбулось в більшості регіонів. Курсові коливання складали 4%, зумовлені переважно впливом бразильського реалу.

Дохід ЗПБО від продовження діяльності після сплати податку на прибуток становив 657 млн. дол. США. Операційна EBITDA1 за дев’ять місяців склала 1,85 млрд. дол. США, збільшившись на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Правильний продуктовий мікс та зростання обсягів в поєднанні з постійними ініціативами щодо покращення продуктивності більш ніж компенсували несприятливий вплив валютних коливань.

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

9 місяців 2020

9 місяців 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені1

Чисті продажі

11010

10863

1%

6%

Північна Америка

5818

5800

---%

1%

ЕМЕА

2425

2336

4%

8%

Латинська Америка

1754

1780

(1)%

17%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

1013

947

7%

13%

Підсумки ринку засобів захисту рослин

Обсяги чистих продажів засобів захисту рослин в третьому кварталі 2020 року становили 1,3 млрд. дол. США порівняно з 1,2 млрд. дол. США минулого року. Прибутки були зумовлені збільшенням обсягів продажу на 16% та зростанням локальних цін на 5%, частково знівельованими зниженням курсу валют на 11% та 1% впливом портфельної 

пропозиції.Приріст обсягів в першу чергу був зумовлений потужним початком сезону в Латинській Америці. Цей вплив був поєднаний із значним попитом на нові продукти у всьому світі, включаючи гербіциди Enlist та Rinskor та інсектициди Isoclast та Pyraxalt.

Локальні ціни зросли через підвищення на фоні падіння курсу національних валют в Латинській Америці. Найбільше валютні коливання відбувалися через бразильський реалу. Вплив на портфель був зумовлений стратегічним продажем позапатентного продукту.

Операційний показник EBITDA у сегменті становив 130 млн. дол. США у третьому кварталі 2020 року порівняно зі 119 млн. дол. США у попередньому році. Приріст обсягів, вигідний продуктовий мікс, постійні синергії витрат та зусилля щодо підвищення продуктивності компенсували несприятливий вплив курсу валют та збільшення інвестицій у наукові розробки.

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

З квартал 2020

3 квартал 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені1

Північна Америка

390

397

(2)%

(2)%

ЕМЕА

198

183

8%

8%

Латинська Америка

559

491

14%

43%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

193

159

21%

27%

 

Чисті продажі ЗЗР

1340

1230

9%

21%

За перші дев'ять місяців 2020 року чистий обсяг продажів засобів захисту рослин становив 4,5 млрд. дол. США, що приблизно першим дев’яти місяцям 2019 року. Зміни спричинені збільшенням обсягу продажів на 5% та зростанням локальних цін на 2%, що було більш ніж знівельовано  зниженням курсу валют на 6% та 1% впливом портфельної пропозиції.

Збільшення обсягів було зумовлене великим попитом на нові продукти у всьому світі, включаючи гербіциди Rinskor™, Arylexта EnlistTM  та інсектициду Isoclast. Локальні ціни зросли через падіння курсу національних валют в Латинській Америці. Найбільше це стосувалося бразильського реалу.

Цінові прибутки від нових продуктів були частково знівельовані збільшенням знижок по програмах стимулювання для виробників у Північній Америці. Вплив на портфель був спричинений продажем непатентних продуктів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Північній Америці.

Операційна EBITDA сегменту за перші дев'ять місяців 2020 року склала 677 млн. дол. США порівняно з 789 млн. дол. США за перші дев'ять місяців 2019 року. Продажі нових продуктів, постійні синергії витрат та зусилля щодо збільшення продуктивності були більш ніж знівельовані більшими витратами, несприятивим впливом курсу валют та збільшенням інвестицій у наукові розробки.

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

9 місяців 2020

9 місяців 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені

Північна Америка

1528

1562

(2)%

(1)%

ЕМЕА

1163

1136

2

6%

Латинська Америка

1086

1144

(5)

15%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

717

674

6%

12%

Чисті продажі ЗЗР

4494

4516

0%

7%

Підсумки ринку насіння

 

Чисті продажі насіння склали 523 млн. дол. США у третьому кварталі 2020 року порівняно з 681 млн. дол. США у тому ж кварталі минулого року. Зниження було зумовлене зниженням обсягу на 11%, зменшенням курсу валют на 9% та зміною локальних цін на 3%.

Зменшення обсягів продажу було наслідком зміщення часу посівної в Північній Америці через безпрецедентний вплив погоди, це що переніс продажі насіння з другого кварталу 2019 року на третій квартал 2019 року. Це також вплинуло на літні та ранні продажі сафрини (кукурудзи другого врожаю) в Латинській Америці. Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал. Зниження локальних цін відбулося в першу чергу через затримку продажів насіння в 2019 році.

Операційний показник EBITDA у сегменті становив 282 млн. дол. США збитків у третьому кварталі 2020 року, що на 4% краще, ніж минулорічні 295 млн. дол. США збитку. Постійні синергії витрат та зусилля щодо збільшення продуктивності, менші витрати на обслуговування поганої заборгованісті та нижчі комісії більш ніж компенсували зниження обсягів продажів та цін і несприятливий вплив курсів валют.

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

З квартал 2020

3 квартал 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені1

Північна Америка

97

226

(57)%

(55)%

ЕМЕА

117

122

(4)%

6%

Латинська Америка

246

271

(9)%

7%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

63

62

2%

2%

Чисті продажі насіння

523

681

(23)%

(14)%

Чисті продажі насіння склали 6,5 млрд. дол. США за перші дев'ять місяців 2020 року порівняно з 6,3 млрд. дол. США за дев'ять місяців 2019 року. Збільшення було обумовлене збільшенням обсягу продажів на 4% та зростанням локальних цін на 2%, що було частково знівельоване зниженням курсу валюти на 3%.

Ціни та обсяги продажів зростали у всіх регіонах, найбільше – літні та ранні продажі сафрини в Латинській Америці та зростання частки в EMEA. Світові ціни на кукурудзу зросли на 2%, а соя в Північній Америці зросла на 1% порівняно з попереднім роком. Несприятливий валютний вплив очолив бразильський реал.

Операційний показник EBITDA в сегменті становив приблизно 1,3 млрд. дол. США за перші дев’ять місяців 2020 року, що на 18% більше ніж прогнозована EBITDA в сегменті у розмірі 1,1 млрд. дол. США в 2019 році. Сприятливий продуктовий мікс, зростання обсягів продажів, постійні синергії витрат та зусилля щодо підвищення продуктивності повністю компенсували несприятливий вплив курсу валют, більші комісійні та витрати на ресурси від зменшення урожаїв кукурудзи. 

Млн дол. США, якщо не зазначено інше

9 місяців 2020

9 місяців 2019

% зміни

% зміни в натуральному виражені1

Північна Америка

4290

4238

1%

2%

ЕМЕА

1262

1200

5%

11%

Латинська Америка

668

636

5%

20%

Азійсько-Тихоокеанський регіон

296

273

8%

14%

Чисті продажі насіння

6516

6347

3%

6%

Прогнози

Corteva Agriscience підтвердила свої попередні плани на весь 2020 рік. Компанія очікує зростання чистих продажів на 1-2% за рік. Операційний показник EBITDA1 очікується в діапазоні від 1,9 до 2 млрд. дол. США, а прибуток в розрахунку на акцію1 очікується від 1,25 до 1,45 долара за акцію.

 

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Застереження щодо тверджень прогнозового характеру

Даний прес-реліз містить твердження прогнозного характеру в значенні цього терміну, представленого в федеральних законах про цінні папери, в тому числі в розділі 21E Закону про цінні папери від 1934 року з внесеними в нього поправками та розділі 27А Закону про цінні папери від 1933 року з внесеними в нього поправками, які можуть бути ідентифіковані шляхом використання слів, таких як "плани", "очікує", "буде", "передбачає", "вірить", "має намір", "проекти", "цілі", "оцінки", або інші слова подібного значення. Усі заяви, що стосуються очікувань або прогнозів, щодо майбутнього, включаючи заяви про стратегію Corteva, щодо зростання, розробки продукту, регуляторного схвалення, ринкової позицію, очікуваної вигоди від нещодавніх придбань, термінів очікуваних вигод від реструктуризації, наслідків непередбачених обставин, екологічних питаннь, витрат та фінансових результатів, а також очікуваної вигоди від відокремлення Corteva від DowDuPont, є заявами прогнозного характеру.

Прогнозні заяви засновані на певних припущеннях і очікуваннях майбутніх подій, які можуть бути неточними або можуть не реалізуватися. Прогнозні заяви також включають ризики і невизначеності, на багато з яких Corteva не може вплинути. Незважаючи на те, що список представлених далі чинників, можна вважати репрезентативним, його все ж не слід розглядати як вичерпну заяву по всім потенційним ризикам і невизначеностям. Чинники, які не зазначені в списку, можуть представляти значні додаткові перешкоди для реалізації прогнозних заяв. Наслідки істотних відмінностей між фактично отриманими і передбачуваними в прогнозних заявах результатами можуть включати, зокрема, збої в роботі, операційні проблеми, фінансові збитки, юридичну відповідальність перед третіми особами та аналогічні ризики, кожний з яких може зробити істотний несприятливий вплив на бізнес, результати діяльності і фінансовий стан Corteva. До деяких важливих факторів, через які фактичні результати діяльності «Кортева» можуть істотно відрізнятися від прогнозованих в будь-яких прогнозних заявах, можна віднести наступні: (i) вплив конкуренції і консолідації в галузі, де «Кортева» здійснює свою діяльність; (ii) нездатність компанії успішно розробити і комерціалізувати безперервне постачання продукції на ринок; (iii) нездатність отримати або своєчасно продовжувати необхідні дозволи регулюючих органів для деяких продуктів Corteva; (iv) нездатність Corteva реалізувати свої права на інтелектуальну власність в примусовому порядку або захистити їх від вимог третіх осіб; (v) конкуренція з боку виробників генериків; (vi) залежність Corteva від третіх осіб щодо деяких видів сировини або отримання ліцензій та комерціалізації; (vii) витрати на дотримання нормативних вимог, що змінюються та наслідки фактичних або передбачуваних порушень природоохоронного законодавства або дозвільних вимог; (viii) вплив ступеню суспільного розуміння і визнання або передбачуваного суспільного визнання біотехнологій та інших сільськогосподарських продуктів Corteva; (ix) вплив змін у сільськогосподарській та супутній галузевій політиці держави і міжнародних організацій; (x) наслідки збоїв в ланцюжку поставок, в інформаційних технологіях або мережевих системах Corteva; (xi) створення конкурентом посередницької платформи для поширення продукції Corteva; (xii) вплив волатильності на витрати Corteva на закупівлю сировини; (xiii) нездатність залучити капітал через ринки капіталу або короткострокові позики на умовах, прийнятних для «Кортева»; (xiv) відмова клієнтів «Кортева» погасити свої борги перед компанією, включаючи програми фінансування клієнтів; (xv) нездатність реалізувати очікувані вигоди від внутрішніх реорганізацій, зроблених DowDuPont в зв'язку з відділенням Corteva; (xvi) нездатність отримати вигоду від істотної синергії витрат і ризиків, пов'язаних із зобов'язаннями по відшкодуванню зобов'язань, які перейшли від DuPont, в зв'язку з відділенням Corteva; (xvii) збільшення пенсійних та інших зобов'язань по фінансуванню пенсійних допомог; (xviii) дотримання природоохоронних законів і вимог і несприятливі судові рішення, винесені за результатами розглядів; (xix) ризики, пов'язані з глобальними операціями Corteva; (xx) вплив зміни клімату і непередбачуваних сезонних і погодних факторів; ([xi) вплив контрафактної продукції; ([xii) нездатність ефективно управляти придбаннями, відчуженнями, альянсами і іншими елементами портфелю; і (xxiii) ризики, пов'язані з припиненням застосування LIBOR.

Крім того, можуть існувати інші ризики і невизначеності, які Corteva на даному етапі не може визначити чи які, згідно з поточним баченням Corteva, не будуть чинити істотний вплив на її бізнес. У тих випадках, коли в будь-якій прогнозній заяві виражається очікування або переконання щодо майбутніх результатів або подій, таке очікування або переконання ґрунтується на поточних планах і очікуваннях керівництва Corteva, виражається сумлінно і вважається обгрунтованим, при цьому компанія не дає ніяких гарантій про те, що такі очікування або припущення будуть реалізовані, досягнуті або виконані. Corteva відмовляється і не бере на себе жодних зобов'язань по оновленню або перегляду будь-яких прогнозних заяв, якщо це не передбачено чинним законодавством. Деякі значні ризики і невизначеності, через які результати і події можуть істотно відрізнятися від передбачених прогнозними заявами, детально розглядаються в розділі «Фактори ризику» Додатки 99.1 Поправки № 4 до Заяви про реєстрацію компанії «Кортева» в Формі 10 і в квартальному звіті Corteva , складеному за формою 10-Q, за період, що закінчився 30 червня 2019 року, зі змінами, внесеними наступними звітами, складеними за формою 10-Q, і поточними звітами, складеними за формою 8-K.

Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, не перевірена аудитором

До цієї презентацію включена додаткова попередня фінансова інформація, що не пройшла аудиторську перевірку за перший квартал 2019 року і більш ранній період, яка повинна забезпечити найбільш значуще порівняння результатів діяльності. В даній презентації представлені прогнозні результати діяльності Corteva з урахуванням реалізації подій, які (1) безпосередньо пов'язані зі злиттям DuPont і Dow, операціями з погашення заборгованості в зв'язку з виплатою або ліквідацією частини існуючих боргових зобов'язань раніше створеної DuPont і з поділом і розподілом серед акціонерів DowDuPont, всіх звичайних акцій Corteva, які знаходяться в обігу; (2) фактично здійснюються і, (3) щодо прогнозних звітів про прибутки і збитки, імовірно, будуть чинити подальший вплив на консолідовані результати. Додаткову інформацію про зазначені вище транзакції можна знайти в Реєстраційній заяві Corteva, складеній за формою 10, поданій 6 травня 2019 року, яка розміщена в розділі для інвесторів на веб-сайті Corteva. Попередня фінансова звітність була підготовлена відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів, представлена виключно в інформаційних цілях і не призначена для використання в якості інструменту, який дозволяє точно визначити результати тих чи інших операцій, якби зазначені вище події сталися в зазначені дати, або спрогнозувати результати діяльності за будь-який майбутній період або на будь-яку майбутню дату.

Правило G (Фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО)

Даний звіт про прибутки включає інформацію, яка не відповідає ЗПБО США, і використовує показники, не вживані в ЗПБО. До таких показників відносяться обсяг продажів органічної продукції, операційна EBITDA, прогнозна операційна EBITDA, операційна маржа EBITDA, прогнозна операційна маржа EBITDA, прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, прогнозний прибуток від основної діяльності в перерахунку на акцію, базова ставка податку та прогнозна базова ставка податку. Керівництво вважає, що ці показники, які не використовуються в ЗПБО, найкраще відображають поточні результати діяльності компанії протягом зазначених періодів і надають більш актуальну і значиму інформацію для інвесторів, оскільки вони дають уявлення про поточні результати діяльності Компанії та більш оптимальні результати порівняння показників в річному обчисленні. Ці показники, які не використовуються в ЗПБО доповнюють інформацію, що підлягає розкриттю із застосуванням ЗПБО США, і не є показниками результатів діяльності компанії, альтернативними показникам по ЗПБО США. Крім того, такі показники, що не відповідають ЗПБО можуть відрізнятися від аналогічних показників, які надають або використовують інші компанії. Відповідність між зазначеними показниками, які не використовуються і використовуваними в ЗПБО США наведено у Вибірковій фінансовій інформації та показниках, які не застосовуються в ЗПБО, починаючи з 5 сторінки таблиць фінансової звітності. Зазначені не вживані в ЗПБО показники по I кварталу і попереднього року приводяться у відповідність з прогнозними фінансовими показниками, прийнятими в ЗПБО, які були розраховані і представлені відповідно до статті 11 Правил Комісії з цінних паперів і бірж, що визначає форму і зміст фінансових звітів. Див. Статтю 11 «Попередні зведені звіти по операціях», починаючи з 15 сторінки таблиць фінансової звітності.

Corteva не може привести у відповідність свої прогнозні фінансові показники, розраховані без застосування ЗПБО, з найбільш порівнюваними фінансовими показниками, розрахованими по ЗПБО США, оскільки вона не може спрогнозувати з достатнім ступенем впевненості елементи, які від неї не залежіть, такі як істотні позиції, не затрачаючи надмірних зусиль. Істотні позиції за представлені звітні періоди вказані на 8 сторінці таблиць фінансової звітності. Починаючи з 1 січня 2020 року компанія представить прискорену передплачену суму амортизації роялті в якості суттєвої статті. Прискорена передплачена амортизація роялті являє собою безготівковий платіж, пов'язаний з визнанням авансових платежів, зроблених Monsanto в зв'язку з невиключної ліцензією Компанії в Сполучених Штатах і Канаді за характеристики стійкості до гербіциду Monsanto Genuity® Roundup Ready 2 Yield® Roundup Ready2Xtend®, Очікується, що протягом п'ятирічного періоду розширення Enlist E3TM Corteva значно скоротить обсяги продуктів з ознаками стійкості до гербіцидів Roundup Ready 2 Yield® і Roundup Ready2Xtend®, які починаються часткою в 2021 році, з очікуваним мінімальним использовани ем цієї ознаки після завершення нарощування.

Обсяг продажів органічної продукції визначається такими показниками, як ціна і обсяг без урахування впливу коливань валюти і портфеля. Операційна EBITDA визначається як прибуток (тобто дохід від діяльності, що триває до вирахування податків) до нарахування відсотків, зносу, знецінення, позареалізаційних вигод, чистого прибутку і прибутку (збитків) від курсових різниць без урахування впливу істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Позареалізаційні вигоди в чистому вираженні складаються з пенсійних та інших виплат, які виплачуються по закінченні трудової діяльності (OPEB), коригувань по податковим компенсаціям, відновленню навколишнього середовища і судовим витратам, пов'язаним з підприємствами та об'єктами, які перейшли від раніше існуючої компанії DuPont. Коригування податкових компенсацій проводяться за результатами змін залишків на компенсаційних рахунках, які утворюються в результаті застосування умов Угоди з питань оподаткування, укладеного між Corteva і Dow і (або) DuPont, які відображаються компанією як доходи або витрати до оподаткування. Операційна маржа EBITDA визначається як операційна EBITDA, розрахована як відсоток від чистої виручки. Прибуток від основного виду діяльності в перерахунку на одну акцію визначається як «прибуток на одну просту акцію від діяльності, що триває - розводнений», без урахування впливу істотних позицій після вирахування податків (включаючи надбавку на знецінення гудвілу), впливу позареалізаційних переваг в чистому обчисленні і впливу пов'язаних з нематеріальними активами витрат на амортизацію за вирахуванням податків, що існували на момент відділення від DowDuPont. Незважаючи на те, що зазначені вище показники не відповідають ЗПБО, не враховують амортизацію нематеріальних активів Компанії, керівництво вважає, що для інвесторів важливо розуміти, що такі нематеріальні активи сприяють створенню доходу. Амортизація нематеріальних активів, які відносяться до придбань минулого періоду, нараховується в наступних періодах до тих пір, поки такі нематеріальні активи не будуть повністю амортизовані. Будь-які майбутні придбання можуть призвести до амортизації додаткових нематеріальних активів. Базова податкова ставка визначається як діюча податкова ставка без урахування впливу прибутків (збитків) від курсових різниць, позареалізаційних переваг в чистому обчисленні, амортизації нематеріальних активів на момент відділення від DowDuPont і істотних позицій (включаючи витрати на знецінення гудвілу). Всі періоди I кварталу 2019 року і попередні періоди представлені в попередньому обчисленні, як зазначено в пункті «Прогнозна фінансова інформація компанії Corteva, що не перевірена аудитором».