Corteva Agriscience залучає молодь до агробізнесу
На національному Дні Дівчат у технологіях співробітниці компанії розповіли школяркам та студенткам про особливості роботи в сільському господарстві
Продовжуючи ініціативи в рамках концепції «Нові обличчя в сільському господарстві», Corteva Agriscience взяла участь в національному Дні дівчат у технологіях, який 19 листопада в онлайн-форматі організували Центр «Розвиток КСВ» та Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки уряду Швеції та Міністерства цифрової трансформації України.
На думку організаторів, часто наявність гендерних стереотипів та гендерної нерівності, а також низька представленість жінок у сфері науки й технологій зумовлені відсутністю прикладів для наслідування. Тому в рамках заходу представниці 20 компаній, в тому числі Corteva Agriscience, прагнули надихнути молодих дівчат історіями успішних представниць сфер науки, техніки, інженерії та математики (STEM), продемонструвати переваги побудови кар'єри в технологічній сфері і, відповідно, пробудити інтерес дівчат до навчання й роботи у цій сфері.
Залучення молоді до сільського господарства та забезпечення прав та можливостей жінок є для Corteva Agriscience частиною Цілей сталого розвитку 2030 з метою розвитку спільнот по всьому світу. Компанія детально вивчає і досліджує відношення молоді до роботи в галузі та становище жінок в сільському господарстві, щоб обрати найкращий шлях до подолання існуючих бар’єрів та запровадити актуальні програми, в тому числі участь в таких ініціативах, як День дівчат у технологіях.
«Щоб вирішити проблему харчування та забезпечити більше людей поживною та смачною їжею, сільськогосподарській галузі потрібні не тільки звичні для аграрного бізнесу професії, а й талановиті вчені. Потрібні нові ідеї та розробки, і День дівчат в технологіях підкреслює потребу і вагому роль жінок в цій галузі, а також сприяє залученню молоді як до аграрного бізнесу, так і до аграрної науки», - коментує Галина Радзіцька, категорійний менеджер по гербіцидам та ОптинайтТМ технології компанії Corteva Agriscience, яка була однієї зі спікерок заходу. – Ми прагнемо підтримувати гендерний баланс в сільськогосподарській галузі та надихати молодь, надаючи їм можливості для розвитку та пропонуючи роботу з найбільш сучасними технологіями в галузі насінництва та виробництва засобів захисту рослин, можливість працювати з науковцями по всьому світу, вивчаючи інноваційні технології та підвищувати свою кваліфікацію, спілкуючись з колегами з різних країн».
Також від Corteva Agriscience в заході взяли участь старший аналітик компанії Тетяна Романова, фахівець відділу контролю якості Юлія Керенович та агроном із насінництва Юлія Кищенко.
Для залучення молоді до сільськогосподарської галузі другий рік поспіль Corteva реалізує проєкт колаборації з популярними блогерами-лідерами думок серед юнацької аудиторії, розповідаючи про цікаві аспекти роботи в аграрному бізнесі, проводить ознайомчі уроки з професійної орієнтації в школах та підтримує серію ігор та чемпіонат Farming Simulator. Для подолання гендерних бар’єрів Corteva Agriscience в 2020 році заснувала освітньо-грантову програму TalentA, в рамках якої навчила бізнес-навичок та агротехнологій 20 жінок-фермерок з сільської місцевості та надала переможницям п’ять грантів на загальну суму 19 000 доларів США на розвиток проєктів з продовольчої безпеки громад. На глобальному рівні Corteva Agriscience створила мережу жіночої інклюзії (WIN), щоб забезпечити різноманітність серед своїх працівників у 130 країнах, в яких компанія веде бізнес. В кінці 2019 року Corteva стала однією з перших компаній, якій підписали «Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству», ініціювану Фондом ООН у галузі народонаселення та Центром «Розвиток КСВ», та впроваджує відповідну інформаційну кампанію для забезпечення безпеки своїх працівників.