Corteva Agriscience Україна збільшила кількість робочих місць на 12%
В умовах епідемії коронавірусу компанія сфокусувалася не тільки на створені безпечного середовища для співробітників, але і надала нові робочі місця українцям
В умовах епідемії коронавірусу компанія сфокусувалася не тільки на створені безпечного середовища для співробітників, але і надала нові робочі місця українцям
Незважаючи на економічну кризу, викликану епідемією COVID-19, міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience не тільки не скоротила кількість робочих місць в Україні, а й залучила більше фахівців, розповів Володимир Міропольський, HR-лідер Corteva Agriscience в Україні та Польщі, під час організованої Київської школою економіки онлайн-дискусії «Жінки на ринку праці: що змінила пандемія коронавірусу?».
«Загальна кількість фахівців Corteva, залучених в Україні, в 2020 році зросла на 12% порівняно з 2019 роком. Попит на передове насіння та інноваційні засоби захисту постійно зростає, тому ми продовжували створювати нові робочі місця попри економічну кризу в країні», - заявив Міропольський.
Сільськогосподарська галузь була з самого початку визнана як критична для економіки багатьох країн світу, тому агробізнес, зокрема компанія Corteva Agriscience, працював і продовжує працювати, аби забезпечувати населення якісними продуктами харчування. «Безпека наших співробітників в умовах епідемії стала для Corteva визначним завданням – ми перевели більшість співробітників на віддалений режим роботи, де це можливо, а щоб нашим колегам було комфортно працювати вдома, організація враховує їх інтереси та потреби, пропонуючи гнучкий графік роботи. Крім того, ми надаємо можливість використовувати офісну техніку чи меблі для забезпечення комфортного робочого місця вдома», - заявив Володимир Міропольський. Також в компанії регулярно проводиться інформування щодо небезпек COVID-19, створено спеціальний розділ з відповідями на найбільш поширені запитання на внутрішньому сайті, організовано регулярні зустрічі з корпоративними лікарями та діє постійна лінія психологічної підтримки співробітників. Стан здоров’я всіх співробітників та бізнесу моніториться спеціальними кризовими командами, влаштованими в кожній країні з більш ніж 130, де працює компанія.
В рамках інформаційної кампанії щодо аспектів безпеки проводяться заходи із підвищення обізнаності команди щодо такої чутливої теми як домашнє насилля, ризик якого у часи епідемії значно зріс у суспільстві. Ця ініціатива є частиною зобов’язання в рамках підписання компанією Corteva Agriscience Декларації щодо підтримки гендерної рівності та запобігання домашньому насиллю, ініційованою Фондом ООН у галузі народонаселення та Центру «Розвиток КСО».
«Жити безпечно» - одна з ключових цінностей Corteva Agriscience. Ми працюємо щоб забезпечити комфортні та якісні умови праці для всіх співробітників. Також ми багато уваги приділяємо забезпеченню гендерного балансу та підтримці прав та повноважень жінок – це важлива частина нашої Стратегії сталого розвитку 2030», - сказав Міропольський. В Corteva Agriscience працює багато жінок на всіх організаційних рівнях та ланках, багато жінок є і серед топ-менеджменту в Україні. На глобальному рівні Corteva Agriscience створила мережу жіночої інклюзії (WIN), щоб забезпечити різноманітність серед своїх працівників.