TalentA-2020
В 2020 році з понад 90 заявок до участі в програмі було відібрано 20 фермерок. Фіналістками програми стали жінки віком від 26 до 62 років, які проживають у сільській місцевості різних регіонів України та працюють у традиційних сферах сільського господарства: вирощування зернових, овочівництво, тваринництво, птахівництво, бджільництво, садівництво. Протягом двох місяців навчання в освітньому онлайн-хабі програми TalentA учасниці, які подолали конкурсний відбір, прослухали 27 лекцій.
Своїм досвідом та знаннями з ними поділилися 20 відомих експертів викладацької та бізнес-спільнот, практики фермерських господарств та кооперативів і об’єднаних територіальних громад, представники торговельних мереж та компаній, які є споживачами фермерської продукції. Фахівці Corteva Agriscience приєдналися до тренерського складу, поділившись із учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.
Другою частиною програми стало змагання за грантові кошти на підтримку продовольчої безпеки громад. Згідно умов конкурсу, гранти мали отримати три найкращі проєкти, проте виходячи з якості поданих пропозицій, їх соціальної значущості й конкурентоспроможності, а також прагнучи підтримати ініціативи жінок-фермерок, спрямовані на покращення продовольчої безпеки громад, ініціатор програми – компанія Corteva Agriscience, ухвалила рішення про виділення додаткових ресурсів на гранти для ще двох кращих проєктів. Загальний грантовий фонд склав 19 тис. дол. США.
Мешканка Одещини перемогла з проєктом для очищення води в Кубеськом ОТГ - очисна споруда забезпечуватиме якісною питною водою територію 16 населених пунктів, або близько 200 тисяч людей.
Полтавський проєкт «Втілення міжнародних стандартів харчової безпеки у крафтових виробників меду», який передбачає створення цеху з викачки та переробки меду по міжнародних стандартах для власників навколишніх пасік та створення медового кооперативу з подальшим забезпеченням продуктами бджільництва місцевого дитячого садка та літніх людей.
Власниці ферми в Прикарпатті «Ферма двох Катерин» з проєктом «Відродження фермерства в Карпатах», до якого планується залучити селян, які також будуть займатися козівництвом та виробництвом козячих сирів, для розвитку регіону та залучення туристів.
Мешканка Херсонщини отримала грант на розвиток проєкту «Контактна ферма «Коза Амальтея», що передбачає соціальну адаптацію дітей з аутизмом
Проєкт «Мобільна спецслужба допомоги саду «Захисники рослин», у межах якого спеціальна мобільна бригада буде допомагати фермерам доцільно використовувати ЗЗР, утилізувати тару та в перспективі дозволить покращити на 25% якість та безпечність продукції та урожайність в садах.