Corteva Agriscience підтримує інклюзивну пекарню Good Bread
Ініціатива присвячена другій річниці діяльності незалежної Corteva
Ініціатива присвячена другій річниці діяльності незалежної Corteva
Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience реалізує в Україні проєкт з інклюзивною пекарнею Good Bread, в рамках якої компанія оформила підписку на випічку для співробітників на честь своєї другої річниці.
Проєкт впроваджується в рамках підтримки оголошених цілей по залученню, різноманітності та рівності (Inclusion, Diversity and Equaty – ID&R), що охоплює ініціативи щодо подальшого включення різноманітності та залучення у глобальні операції Corteva та просування рівності в сільському господарстві. Серед них - розширення бази постачальників, включаючи малий бізнес, які підтримають культуру залучення.
Інклюзивна пекарня Good Bread працевлаштовує людей з ментальною інвалідністю – розумовою відсталістю, аутизмом та синдромом Дауна. За три роки існування пекарня створила майже 50 робочих місць та унікальне інклюзивне середовище, яке дозволяє людям з інвалідністю ставати справжніми професіоналами своєї справи та досягати успіхів. Продукція пекарні налічує більше 20 видів випічки, для якої використовуються натуральні інгредієнти, адже якість та натуральність є основними принципами роботи пекарні.
«Багато роботодавців в Україні думають, що люди з ментальної інвалідністю не можуть повноцінно працювати. На прикладі пекарні Good bread ми показуємо, що це не так, – говорить засновник пекарні Владислав Малащенко. – Наша місія – довести, що люди з ментальної інвалідністю можуть працювати як звичайні люди, і виробляти якісний і смачний продукт. Співпраця з такими компаніями, як Corteva Agriscience, потрібна нам для того, щоб проект продовжував розвиватися і ми могли допомагати ще більшій кількості людей з ментальної інвалідністю - нам важливо розширювати виробничі потужності і можливості для працевлаштування і навчання нових співробітників».
«Співпраця з інклюзивною пекарнею Good Bread – чи не найкращий прояв нашої підтримки культури залучення та різноманітності у продовольчій індустрії. Адже у Corteva ми віримо в силу інклюзивного середовища, яке сприяє розвитку інновацій та наданні рівних можливостей для всіх бажаючих працювати заради добробуту наших громад», – додала Анна Бабіч, менеджер з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.
Corteva Agriscience будує культуру приналежності та пропонує для співробітників можливості навчання та розвитку практик залучення, різноманітності та рівності на всіх рівнях організації, оцінюючи та покращуючи рівні можливості та сприяючи постійному діалогу між працівниками та керівництвом. Компанія прагне досягти різноманітного представництва в організації шляхом встановлення чітких цілей та регулярного відстеження прогресу - основна увага зосереджена на жінках у всьому світі та на недостатньо представлених расових/етнічних групах у Сполучених Штатах. Для цього вкомпанії зокрема працюють бізнес-ресурс групи, які дозволяють співробітникам обмінюватися досвідом, знаннями та практичними рекомендаціям щодо створення інклюзивної культури. Зокрема, одна з груп посилює обізнаність про роботу з людьми з інвалідністю. Також компанія співпрацює фермерами, дистриб’юторами, постачальниками, громадами та іншими зацікавленими сторонами галузі для вирішення проблем, пов’язаних із справедливістю в сільському господарстві.